Ceník a orientační ceny za líčení, manikúru, pedikúru a další služby

Adresa mé pedikérské provozovny sídlí v bývalém lázeňském městě, kde jsou obyvatelé zvyklí na tyto služby v dobré kvalitě a za dostupnou cenu. Konkurenční vizážistické služby v nejbližším okolí jsou často vázány značkou, nepracují samostatně, tudíž je cena služby navýšena v závislosti na cenách dané značky. Já pracuji samostatně, bez záštity konkrétní značky a přestože využívám produkty špičkových firem, mohu si stále dovolit ceny, které jsou odpovídající právě nevázanosti na prodejích produktů jež využívám k líčení, manikúře atp. Pro více informací a objednávku služeb mne, prosím, kontaktujte.

Druh a varianta služby Cena
Základní pedikúra (koupel, ošetření nohou + nehtů, krém) 220,-
Masáž nohou / Masáž rukou (relaxační uvolnění nohou až k podkolení jamce / r.u. rukou až k předloktí) 60,-
Základní manikúra (základní ošetření pokožky rukou, nehtů a nehtové kůžičky, krém) 200,-
Regenerační manikúra (pilování, reg.kúra, leštění, péče o kůžičky a pokožku, lak, lehká masáž rukou) 290,-
P-shine (japonská manikúra) 280,-
Lakování (ruce) 40,-
Nové gelové nehty (včetně tipů) 450,-
Aplikace gelu na vlastní nehty (bez tipů) 400,-
Doplnění gelových nehtů 330,-
Aplikace gellaku 300,-
Sejmutí gellaku (odstranění gellaku a regenerace nehtů) 140,-


U těchto úkonů záleží na jejich náročnosti a předchozí domluvě.
Líčení (svatební, slavnostní, večerní, atd) Od 700,-

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí v Železnici, směr Pošta, přímo naproti cukrářství Rohlíček (mapa)

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.