Svatební líčení včetně zkoušky předem!

Milé nevěsty, pokud nechcete nechat svůj svatební make-up náhodě a být krásnou nevěstou, neváhejte mě kontaktovat. Společně se domluvíme na vhodném termínu zkoušky. Zkouška je důležitý krok, který vám může ušetřit čas, starosti a investici. Na zkoušce vás rovnou nalíčím a domluvím veškeré podrobnosti k přípravám na váš svatební make-up styling. Není problém zajistit líčení nevěsty v místě jejího bydliště, nebo dle přání v mém salonu (Železnice u Jičína). Samozřejmostí je líčení i pro dámské hosty na svatbě, pokud je toto smluveno předem (maximálně 6 osob).

Svatební líčení

Svatební líčení je po šatech další stěžejní věc. Nejvhodnější volbou je nechat líčení na odborníkovi, jedná se přeci o velmi důležitý den nejen v životě samotné nevěsty. Navíc je to jeden ze dnů, který bývá nejvíce zdokumentován, proto chtějí (nejen) nevěsty vypadat perfektně.

Důležitou roli zde hraje zmiňovaná zkouška. Seznámíme se navzájem s mou prací a již nemusíte být vystavována stresu, zda bude vámi objednaná služba podle představ.

Nejste zvyklá se vůbec líčit a přesto chcete zkusit líčení na svatbu? I takové líčení je možné. Velmi jemné a přirozené. Zde kladu důraz na přípravu vlastní pleti a pečlivou volbu produktů. Svatební (či jiný slavnostní) den je výjimečný a proto si zaslouží připomínat si ho na vašich fotografiích s nadšením. Zkoušku doporučuji i v tomto případě, není však podmínkou služby. Ráda vás nalíčím i tzv. naostro.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí, směr pošta. Vchod je hned vedle knihovny...

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.