Manikúra Jičín, Železnice, Lomnice nad Popelkou, Semily, Nová Paka a okolíManikúru si přijďte užít do mého salonu. Touto službou vás mohu hýčkat v pohodlí vašeho domova pouze v ojedinělých situacích po předchozí domluvě.

Kvalitní manikúra je základem péče o ruce, nehty a pokožku jako takovou. Salónů, které ji nabízejí ubývá, protože pro mnohé manikérky není poskytování manikérských či pedikérských služeb tolik výdělečné. Osobně jsem přesvědčena, že všichni bychom se měli starat i o své ruce a především tím správným způsobem. Středoevropan je člověk převážně manuálně pracující, ruce jsou často dehydrované a nehty v hrozném stavu. Někdy k tomu nepřispěje ani tolik práce, ale i neodborná aplikace umělých nehtů, či jejich "syrové" odstranění. Pokud jste se v tomto úseku našli, je vaše návštěva u manikérky nevyhnutelná :). Ruce jsou naší vizitkou, naučím vás o ně pečovat a během vaší návštěvy jim věnuji dostatek péče. Ke zlepšení stavu pokožky a nehtů na rukou dojde nejen zapilováním samotných nehtů, ale také ošetřením těmi správnými přípravky. Vynikající je třeba peeling, ten mnohé dámy znají. Kdo navštěvuje kosmetičku, už se s ním určitě setkal. Po peelingu může být aplikován zábal, nebo maska.

Parafínový zábal

Parafínový zábal je aplikace rozehřátého vosku (oleje) na pokožku, poté se zabalí ruce (nebo nohy) do ručníku a několik minut odpočíváte a relaxujete. Vynikající je hlavně v sychravém počasí, mrazu, nebo v případě dehydrovaných a popraskaných rukou. Po dokončení parafínového zábalu dojde k regeneraci a zjemnění pokožky, zmenšení prasklinek rukou i nohou a prohřátí kloubů i svalů. Samozřejmě, že je možné provést parafinový zábal na ruce i nohy také v domácích podmínkách, ale zpravidla nebude proveden kvalitně a s odpovídající péčí.

Relaxační masáž rukou / nohou

Relaxační masáž je služba doplňková. Ideální je navázat ji na pedikúru, či manikúru. Je to pomyslná tečka v péči o vaše ruce, či nohy. Neočekávejte však masáž jako z masážního salonu. Nejsem masérka. Relaxační másáž rukou či nohou je uvolňující rituál pro dokončení péče o vaši osobu. Trvá 8-11 minut a provádím ji od konečků prstů k loktu. Při masáži nohou postupuji opět od konečků prstů ke koleni. Časový limit je stejný. Nebojte se tuto službu využít, je nejen finančne dostupná (60Kč), ale po ní je pocit uvolnění k nezaplacení. Bohužel často v nabídkách salonů chybí, nebo je potřeba navštívit odbornou masérku, pokud službu vůbec někde můžete využít.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí v Železnici, směr Pošta, přímo naproti cukrářství Rohlíček (mapa)

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.