Manikúra Jičín, Železnice, Lomnice nad Popelkou, Semily, Nová Paka a okolíManikúru si přijďte užít do mého salonu. Touto službou vás mohu hýčkat v pohodlí vašeho domova pouze v ojedinělých situacích po předchozí domluvě.

Ruce jsou naší vizitkou, pojďme se o ně správně starat. Jako hlavní službu nabízím péči o vlastní nehty a celkově o ruce. A to jak pro ženy, tak zcela samozřejmě i pro muže. Naučím vás, jak si dobře ostříhat nehty, jak si je pilovat, vybrat ten správný pilník, krém, či jiný pečující přípravek. Používám pestrou škálu výrobků různých značek. Zejména těch, které jsou produkovány českými výrobci, nebo alespoň vyráběny z ingrediencí, jež mají původ v České republice. V nabídce mám hned několik druhů manikúr. Klasické, přírodní, ale také nehtovou modeláž pomocí LED gelů, či gellaků.

Váháte nad správnou volbou?

Může se stát, že nevíte, zda jsou pro vás gelové nehty, tzv. „umělé nehty“ vhodné. Rozhodně doporučuji se na to společně podívat a vybrat to pravé. Gelové nehty jsou skutečně vhodné pro jistou skupinu žen, pro kterou jsou jistotou: ruce bez záděrů, okousaných kůžiček, krvácejících ragád, atpod. Toto vše je otevřená cesta do krevního oběhu. Pokud máte zaměstnání, jehož povaha obvykle narušuje kožní bariéru, nebo máte ekzémy, či jiné komplikace, je na místě o tomto druhu manikúry přemýšlet a nebát se ho. Samozřejmě je zde i zdobný důvod pro tuto volbu. Pro ty z vás, kteří upřednostňujete přirozenost je u mě v salonu připravena péče s několika možnostmi. Například...

Parafinový zábal

Zklidňující péče nejen pro pokožku, ale i vnější část rukou, kdy dojde po aplikaci rozehřátého kosme􀆟ckého para􀄰nu k uvolnění kloubního aparátu, nastartování regenerace kůže a hojení drobných ran.

Peeling

Aplikace peelingového přípravku a uvolňující koupel vás zbaví odumřelé části pokožky. Urychlí regeneraci a obnovu kůže. Jako bonus nádherně provoní vaše ruce.

P-shine

Tzv. japonská manikúra je zaleštění včelího vosku do nehtu. Dojde k okamžitému zpevnění nehtové ploténky a viditelnému lesku nehtů, jenž nezmizí ani používáním laků na nehty.

Klasická manikúra

Je tou nejzákladnější péči o nehty a pokožku rukou, odstranění drobných nedostatků na dlaních (např. mozoly) a zahájení léčby záděrů.

Relaxační masáž

Masáž je možná pouze po provedení manikúry. Jedná se jen o relaxační a uvolňující masáž, která nenahrazuje žádné zdravotní úkony. Jde o uvolňující rituál, který je dokonalou tečkou pro péči vašich rukou.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí, směr pošta. Vchod je hned vedle knihovny...

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.