Pedikúra a mokrá pedikúra Jičín, Železnice, Lomnice nad Popelkou, Semily, Nová Paka a okolíPedikúru si přijďte užít do mého salonu. Touto službou vás mohu hýčkat v pohodlí vašeho domova pouze v ojedinělých situacích po předchozí domluvě.

Pedikúra je moje velká záliba. Práce, která se mi stala radostí. Specializuji se na původní metodu, tzv. mokrou pedikúru, která je neprávem označovaná za zastaralou. Provádí se skalpelem, nebo speciální pedikérskou škrabkou. Odstranění kůže je velmi efektivní a nohám uleví okamžitě. Máte-li nějaké ortopedické vady, kožní defekty, alergie, mykozy, nebo snad pochybnosti o správně zvolené pedikérské metodě, neváhejte se na mě obrátit. Návštěva je možná i jako konzultace.

Co je to pedikúra?

Pokud vás zajímá co je to pedikúra a jaké úkony se pod tímto slovem skrývají, čtěte dále. Kromě lakování, stříhání a broušení nehtů na hohou jde také o relaxační a speciální koupele, které mají dosáhnout změkčení kůže na nohou (chodidla, plosky) a tím i větší poddajnosti při její úpravě či odstranění (stará ztvrdlá kůže). Pro dosažení vyšších kosmetických cílů a lepšího (mladšího) vzhledu kůže mohou být aplikovány také nejrůznější masky pro regeneraci a znovuozdravení kůže. U pedikúry by mělo vždy jít především o zdraví nohou, ale estetický vzhled je také velmi důležitý a se zdravím souvisí. Pro někoho je cílem pedikúry obrušování ztvrdlé kůže na patách a nehtech, případně uvolňování zarostlých nehtů a kůže okolo nich. Péče o nohy zahrnuje také preventivní i akutní ochranu a obranu proti plísním a infekcím, které mohou být velmi vleklé a obtěžující. Důležité je si ale uvědomit, že v případě větších zdravotních problémů je potřeba obrátit se na specializované zdravotní pracoviště, nikoli na kosmetický salon.

  • PEDIKÚRA – mokrá Ošetření chodidel v tzv. mokrém procesu, který je hygienický a velmi účinný. Po krátké koupeli odstranění přebytečné odumřelé kůže, důkladné vyčištění nehtů, správné zastřižení, regenerace vhodným přípravkem (krém, gel,atd).
  • MANIKÚRA - klasická Tradiční a ta nejzákladnější péče o ruce, nehty a kůžičky. Zapilování, odstranění záděrků, regenerace nehtů, kůžiček a pokožky celkově, lakování (není nutným obsahem).
  • JAPONSKÁ MANIKÚRA / P-SHINE (pí.šajn) Zaleštění kosmeticky upraveného včelího vosku do nehtové ploténky. Velice šetrná a tisíce let stará manikúra, vhodná hlavně pro roztřepené, velmi slabé a zničené nehty na rukou. Dodá okamžitou regeneraci, přirozený lesk a ochranu nehtové ploténky až po dobu dvou měsíců.
  • RELAXAČNÍ MASÁŽ KONČETIN Jemná relaxační masáž nohou (od kolene dolů = po konečky prstů), či rukou (od lokte po konečky prstů) po dobu 10-15 min k uvolnění a regeneraci pokožky za použití vybraných přípravků.
  • NEHTOVÁ MODELÁŽ Vytvoření přirozeně (či výstředně) vypadající nehty vytvořené pomoci UV gelů na vašich vlastních nehtech. Tuto službu poskytuji výhradně pro nehty na rukou.
  • NEKOMPLETNÍ NEHTOVÁ MODELÁŽ - BEZ TIPŮ Je nehtová modeláž provedena na vlastních nehtech bez tzv. tipů, které zajišťují dokonalejší vzhled a pravidelnou šíři i délku konečného nehtu.
  • GELLAK – Speciální lak na nehty, který se suší pomocí LED / UV lampy. Může být barevný, čí transparentní. Trvanlivost 5-20 dnů. Určeno pro nehty krátké, bez vážných defektů. Není vhodné pro nehty postižené lupénkou a pro velmi dehydrované nehty.
  • PEELING, MASKA, ZÁBAL Peeling je velice šetrné obroušení odumřelých kožních buněk za pomoci kosmetické přípravku na bázi tekutého mýdla. Maska je druh zábalu za pomoci krémového kosmetického přípravku s regeneračními, hojivými a zklidňujícími účinky. Zábal je báječná parafínová lázeň, nesmírně prospěšná pokožce rukou, či nohou. Má hojivé, zklidňující, regenerační, uvolňující a vyhlazující účinky. Tato metoda zábalu je hojně používaná v lázeňských zařízeních.
  • LAKOVÁNÍ, ZDOBENÍ NEHTŮ S bohatou nabídkou laků na nehty od klasického po abstraktní styl lakuji nehty na rukou i nohou.

Relaxační masáž rukou / nohou

Relaxační masáž je služba doplňková. Ideální je navázat ji na pedikúru, či manikúru. Je to pomyslná tečka v péči o vaše ruce, či nohy. Neočekávejte však masáž jako z masážního salonu. Nejsem masérka. Relaxační másáž rukou či nohou je uvolňující rituál pro dokončení péče o vaši osobu. Trvá 8-11 minut a provádím ji od konečků prstů k loktu. Při masáži nohou postupuji opět od konečků prstů ke koleni. Časový limit je stejný. Nebojte se tuto službu využít, je nejen finančne dostupná (60Kč), ale po ní je pocit uvolnění k nezaplacení. Bohužel často v nabídkách salonů chybí, nebo je potřeba navštívit odbornou masérku, pokud službu vůbec někde můžete využít.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí v Železnici, směr Pošta, přímo naproti cukrářství Rohlíček (mapa)

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.