Pedikúra a Mokrá pedikúra Jičín, Železnice, Lomnice nad Popelkou, Semily, Nová Paka a okolíPedikúru si přijďte užít do mého salonu. Touto službou vás mohu hýčkat v pohodlí vašeho domova pouze v ojedinělých situacích po předchozí domluvě.

Pedikúra je moje velká záliba. Práce, která se mi stala radostí. Specializuji se na původní metodu, tzv. mokrou pedikúru, která je neprávem označovaná za zastaralou. Provádí se skalpelem, nebo speciální pedikérskou škrabkou. Odstranění kůže je velmi efektivní a nohám uleví okamžitě. Máte-li nějaké ortopedické vady, kožní defekty, alergie, mykozy, nebo snad pochybnosti o správně zvolené pedikérské metodě, neváhejte se na mě obrátit.

Co je to pedikúra?

Pedikúra je péče specializovaná v oblasti plosky nohy. Je to něco jako dentální hygiena v péči o zuby. Možná jste již slyšeli, že jde jen o to si správně ostříhat nehty. Toto je však velký omyl. Pedikúra je komplexní ošetření zahrnující nejenom správné ostříhání nehtů, zbavení nadbytečné kůže, ale také jejich dokonalé očištění od odumřelých částeček kůží, částeček ponožek a jiných smítek, které naše nohy prostě potkávají. Není možné si je mýt tak často jako ruce, tudíž si tam během dne ledasco nashromáždíme. Málokdo však takovouto skutečnost vnímá a o své nohy se stará. Proto není na škodu zajít si na pedikúru alespoň jednou za čas. Slibuji, že ten pocit po ošetření si zamilujete.

Bojíte se, že jste lechtiví? Tento problém umím odbourat a věřte, že lechtivostí na pedikúře trpět nebudete.

Stydíte se? Dejte tomu šanci a navštivte mne. Najdeme spolu řešení a profesionálním přístupem zvládneme i toto úskalí.

Máte nehtovou plíseň? Nebojte, nejste v tom sami a naprostá většina těchto problémů má řešení. Pro začátek se objednejte. Najdeme cestu, co s tím udělat.

Relaxační masáž rukou / nohou

Relaxační masáž je služba doplňková. Ideální je navázat ji na pedikúru, či manikúru. Je to pomyslná tečka v péči o vaše ruce, či nohy. Neočekávejte však masáž jako z masážního salonu. Nejsem masérka. Relaxační másáž rukou či nohou je uvolňující rituál pro dokončení péče o vaši osobu. Trvá 8-11 minut a provádím ji od konečků prstů k loktu. Při masáži nohou postupuji opět od konečků prstů ke koleni. Časový limit je stejný. Nebojte se tuto službu využít, je nejen finančně dostupná (70Kč), ale po ní je pocit uvolnění k nezaplacení. Bohužel často v nabídkách salonů chybí, nebo je potřeba navštívit odbornou masérku, pokud službu vůbec někde můžete využít.

Masáž nohou

Masáž je možná pouze po provedení pedikúry. Jedná se jen o relaxační a uvolňující masáž, která nenahrazuje žádné zdravotní úkony. Jde o uvolňující rituál, který je dokonalou tečkou pro péči vašich nohy. Provádí se od prstů až ke koleni. Proto je na místě zvolit správné oblečení.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí, směr pošta. Vchod je hned vedle knihovny...

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.