Líčení pro různé události...večírek, oslava, maturitní ples, benefice, rande, svatba...

Slavnostní líčení

Služba slavnostního líčení je určena především pro nárazové potřeby zákaznic. Příležitostí, kdy lze využít tzv. slavnostního líčení je mnoho. Z nejobvyklejších jsou to především svatby (nevěsta a hosté), oslavy, promoce, rande, třídní srazy a mnoho dalších situací kdy budete chtít podtrhnout svou přirozenou krásu.

Pro tyto situace nabízím také dárkové poukazy. Přeje-li si to zákaznice, přijedu za ní domů, nebo na místo konání dané příležitosti. Toto je pak zohledněno v ceně. Výrazně však mohu ušetřit váš čas. Obvyklá doba líčení je 40-60 min.

Vše je určeno příležitostí pro kterou líčíme, což už bylo zmíněno. V návaznosti na to je dobré počítat s časem, který je možné tomuto líčení věnovat.

Moderní i exkluzivní značky kosmetiky nejen pro péči o pleť
AzzaroKenzo
BiothermLa Prairie
BurberryLancôme
BvlgariMontblanc
Calvin KleinNarciso Rodriguez
Carolina HerreraNina Ricci
ChanelPaco Rabanne
ChloéPrada
ClarinsRalph Lauren
CliniqueRoberto Cavalli
DavidoffSalvatore Ferragamo
DiorShiseido
DKNYSisley
Estee LauderSalvatore Ferragamo
Giorgio ArmaniTalika
GivenchyTangle Teezer
GLAMGLOWThierry Mugler
GuerlainValentino
Hugo BossYves Saint Laurent
Issey Miyake 

Osobní konzultace

Pokud uvažujete nad osobní konzultací ohledně líčení, můžete se na mne obrátit pro vybraný termín. Termíny pro tuto službu mám během roku omezené množství. Doba čekání na volné datum může být 30-60 dní. Cena služby je uvedena v sekci Ceník. Délka trvání se může lišit, obvykle jde o 90-120 min.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí, směr pošta. Vchod je hned vedle knihovny...

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.