Nalíčím vás pro jakoukoli událost...večírek, maturitní ples, oslavu.

Slavnostní líčení

Služba slavnostního líčení je určena především pro nárazové potřeby mých zákaznic. Příležitostí, kdy lze využít tzv. slavnostního líčení je mnoho. Z nejobvyklejších jsou to především svatby (nevěsta a hosté), oslavy, promoce, rande, třídní srazy a mnoho dalších situací kdy budete chtít podtrhnout svou přirozenou krásu. Pro tyto situace nabízím také dárkové poukazy. Přeje-li si to zákaznice, přijedu za ní domů, nebo na místo konání dané příležitosti.

Tím šetřím především váš čas, ale na druhou stranu to může změnit (navýšit) cenu služby. Slavnostní make-up nalíčím vždy "na míru". Je ideální mít připravený outfit k příležitosti, na kterou bude zákaznice nalíčena. Oblečení a kompletní vizáž obvykle udává volbu druhu a stylu make-upu. Na začátku vyhodnotím vaše přání a představy a poměřím s outfitem, aby vše perfektně ladilo a aby nalíčení působilo skutečně výjimečně (slavnostně). Základem líčení je dokonalý podklad pro make-up s čímž souvisí i ošetření pokožky obličeje (pleti).

Ostatní je určeno příležitostí pro kterou líčíme, což už bylo zmíněno výše. V návaznosti na to je dobré počítat s časem, který je možné tomuto líčení věnovat. Obvyklá doba líčení je 40 minut až hodina, ale dle složitosti a vašich nároků se může i výrazně protáhnout.

Moderní i exkluzivní značky kosmetiky nejen pro péči o pleť
AzzaroKenzo
BiothermLa Prairie
BurberryLancôme
BvlgariMontblanc
Calvin KleinNarciso Rodriguez
Carolina HerreraNina Ricci
ChanelPaco Rabanne
ChloéPrada
ClarinsRalph Lauren
CliniqueRoberto Cavalli
DavidoffSalvatore Ferragamo
DiorShiseido
DKNYSisley
Estee LauderSalvatore Ferragamo
Giorgio ArmaniTalika
GivenchyTangle Teezer
GLAMGLOWThierry Mugler
GuerlainValentino
Hugo BossYves Saint Laurent
Issey Miyake 

Líčení, respektive aplikace tvářenky podle tipu obličeje

Nanášení tvářenky je v líčení téměř královská disciplína. I ženy, které tvářenku denně nosí, nemusí postupovat správně. Tady jsem se setkala nejen se špatnými návyky, ale také s používáním nevhodných štětců. Ten správný štětec má mít skosený vlas. Postup nanášení se podle typu obličeje pak liší. Základní rozdělení je na tzv. ideál (souměrný obličej), trojuhelník, hruška, kulatý obličej, obdélník, čtverec, ovál. Během líčení (kurzu) pochytíte celou řadu správných postupů a dozvíte se nové informace o postupu líčení očí a aplikace tvářenky a stejně tak i další užitečné informace, které vám pomohou zdokonalit vaše každodenní ranní či večerní líčení. Jiný postup bude v případě líčení na maturitní ples a stejně tak pokud půjde o jinou společenskou událost (výročí, firemní večírek, zábava s přáteli či rodinou).

Domácí líčení

Je-li pro vás vizáž a líčení od vizážistky, make-up artist, či stylisty nedostupné a přesto je pro vás úprava obličeje a kvalitní make-up základem péče o sebe sama, či dokonce koníčkem, mám pro vás pár tipů. Přeberte svou kosmetickou taštičku a ponechte pouze to nejdůležitější co je základem vašeho stylingu. Podle nejběžnějšího postupu líčení zhodnoťte zda opravdu všechno z obsahu potřebujete a zda tam přeci jen něco důležitého nechybí. Například: máte kruhy pod očima, ale nemáte v taštičce korektor? Zakupte takový, který podle barvy bude k vaší pleti nejlépe sedět. Pokud jste světlý typ, naoranžovělý korektor vám rozhodně sedět nebude. Pudr je výrobek v kosmetické taštičce nenahraditelný! Doporučuji transparetní. Já osobně nejraději používám ten od firmy Malu Wilz.

Skvělý je také minerální pudr, ale to bych mohla pokračovat a čím bych vás pak překvapila při samotném líčení či kurzu :). Zainvestujte a kupte si také kvalitní štětec. Správné štětce udělají divy. Nemusíte jich mít dvacet, opět zde platí základní pravidlo. Když ale vídám po kosmetických taštičkách takové ty miniatury, jsem zklamaná. Hodí se možná tak na cestování jako nouzové řešení, protože omezení leteckých dopravních společností jsou neúprosná a my ženy přeci musíme mít "všechno" s sebou! Pokud mám na mysli kvalitní štětěc, rukojeť nesmí mít pouhých 6cm. Za svůj osobní základ považuji: štětec na pudr, štětec na tvářenku, štěteček na oční stíny (mám celkem 2ks) a štětec na obočí. Ráda vám poradím, jak se správně nalíčit na ples, večírek, firemní oslavu, případně s vámi projdu kompletní líčení na svatbu a to včetně zkoušky předem.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí v Železnici, směr Pošta, přímo naproti cukrářství Rohlíček (mapa)

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.